Darbo skelbimas: BI PROGRAMUOTOJAS

Pareigos BI PROGRAMUOTOJAS
Sritis Informacinės technologijos
Vieta Kaunas
Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

  • BI sistemų kūrimas, projektavimas, tobulinimas/vystymas;
  • verslo duomenų iš įvairių šaltinių integravimas ir modeliavimas;
  • didelio kiekio verslo duomenų apdorojimas;
  • analitinių verslo aplikacijų, verslo įžvalgų kūrimas;
  • intuityvios sąsajos, vizualizacijų kūrimas.

Reikalavimai:

  • administravimo ir programavimo patirtis MS SQL Server, SSIS, SSAS, SSRS aplinkoje;
  • patirtis realizuojant sprendimus Qlik Sense, MS Power BI ar kitų platformų pagalba;
  • nuolatinis domėjimasis BI sprendimais;
  • stiprūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • anglų kalbos žinios;
  • aukštasis išsilavinimas.

Kompanija siūlo:

  • pažangią darbo aplinką, šiuolaikiškai mąstančią ir nuolatinį tobulėjimą palaikančią vadovybę bei komandą;
  • profesinį augimą įgyvendinant naujus projektus;
  • konkurencingą darbo užmokestį.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.